- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X10006-DG 4.95 Inch Hub Attachment with Corrosion Resistant Dark Gray
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10006-DG |
| Manufacturer Part # | X10006-DG |
| Height | 4" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 3.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10006-DG Hub Attachment Dark Gray
