- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X10003 3.4 Inch OEM Gear 35 Tooth Durable Steel with Precise Torque Transmission
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10003 |
| Manufacturer Part # | X10003 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10003 Level Drive Gear (35 Tooth)
