- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X08158-159 3.55 Inch Microswitch Assembly with 2 Screws
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X08158-159 |
| Manufacturer Part # | X08158-159 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X08158-159 Microswitch Assembly (w/2 Screws)