- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X08137-141 Shifter Yoke Assembly Corrosion-resistant High-strength Alloy
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X08137-141 |
| Manufacturer Part # | X08137-141 |
| Height | 2.8" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X08137-141 Shifter Yoke Assembly
