- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X08132 2.85 Inch OEM Gear 36 Tooth with High Precision
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X08132 |
| Manufacturer Part # | X08132 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X08132 Third Speed Gear (36 Tooth)