Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X08131 OEM Key High Strength Durable Polymer Compact Security Device
Item:
#1478650
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X08131 |
| Manufacturer Part # | X08131 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X08131 OEM Key High Strength Durable Polymer Compact Security Device
$14.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X08131 Key