RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X08114 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X08114 2.4 Inch OEM Bearing with High-Grade Steel for Durability
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X08114 |
| Manufacturer Part # | X08114 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X08114 Bearing
