RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco X07.03.469.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco X07.03.469.00 5.5 Inch Decal Adhesive Vinyl High Visibility
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | X07.03.469.00 |
| Manufacturer Part # | X07.03.469.00 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco X07.03.469.00 Decal Rhw 01 2