RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster X038A coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster X038A 0.4 Inch Flow Washer with 0.75 Gpm for Dishwashing
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | X038A |
| Manufacturer Part # | X038A |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster X038A Flow Washer .75 Gpm Fe300 (o