RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar X03071 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar X03071 5.7 Inch Stainless Steel Retrieval Unit with Ergonomic Design
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | X03071 |
| Manufacturer Part # | X03071 |
| Height | 5.1" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar X03071 Ka3200 Ka4400 & Ka5500 Retrie