FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X02702 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X02702 12 Inch OEM Transmission Case and Motor for Industrial Systems
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X02702 |
| Manufacturer Part # | X02702 |
| Height | 9.7" |
| Width | 11.7" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X02702 Thansmission Case & Motor