RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco X02.21.056.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco X02.21.056.00 5.95 Inch Thermostat Electric OEM Durable Metal Alloy
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | X02.21.056.00 |
| Manufacturer Part # | X02.21.056.00 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco X02.21.056.00 Thermostat
