RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco X02.12.170.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco X02.12.170.00 5 Inch Blower Wheel for Commercial Airflow Systems
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | X02.12.170.00 |
| Manufacturer Part # | X02.12.170.00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco X02.12.170.00 Blower Wheel Fshct
