RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster X018AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster X018AL 1.75 Inch Faucet Handle to Replace D017a - OEM
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | X018AL |
| Manufacturer Part # | X018AL |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster X018AL Faucet Handle For D017a
