Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X00568 Control Board Electric 7.1 Inch OEM Design for Foodservice
Item:
#1288710
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X00568 |
| Manufacturer Part # | X00568 |
| Height | 2.3" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X00568 Control Board Electric 7.1 Inch OEM Design for Foodservice
$279.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X00568 Control Board
