FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Legion X-44-NJ 15 Inch Gas Burner with No Jets - Stainless Steel
| Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | X-44-NJ |
| Manufacturer Part # | X-44-NJ |
| Height | 3" |
| Width | 15" |
| Depth | 15" |
| Weight | 11.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Legion X-44-NJ X 44 Burner No Jets
