- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic WXCH455 6 Inch Headset Panasonic Attune II HD3 Noise Cancelling
| Fits with Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | WXCH455 |
| Manufacturer Part # | WXCH455 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic WXCH455 Headset Drive Thru Panasonic Attune Ii Hd3