Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air WS68900300 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air WS68900300 17 Inch Front Lid OEM for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | WS68900300 |
| Manufacturer Part # | WS68900300 |
| Height | 7" |
| Width | 17" |
| Depth | 59" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air WS68900300 Lid (front)