RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS64276 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS64276 5.5 Inch Controller Old Style with Ccw Increaser
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS64276 |
| Manufacturer Part # | WS64276 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS64276 Controller (old Style), 2" X 2" With Ccw Increaser On Top 5 Ea 1/4" M Term, Comes With 2-1/4" X 2-1/4" Plate With Hole Offset In Ctr, Wells Waffle Baker Bwb-1, Old Style Has Been Replaced With A New Style Retro-fit Kit., Now Zytron.
