RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS29885 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS29885 0.74 Inch Nylon Washer for 5/16 Inch Screw
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS29885 |
| Manufacturer Part # | WS29885 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS29885 Washer Nylon For 5/16" Screw0.74 Od X 0.34 Id