RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS28796 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS28796 0.7 Inch Ogival Gasket Rubber for Dishwasher Maintenance
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS28796 |
| Manufacturer Part # | WS28796 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS28796 I Washer Ogival Gasket 1 8.5 X8 Esg