RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS25943 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS25943 1/8 Inch Diameter Washer Blind Rivet 18 8 Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS25943 |
| Manufacturer Part # | WS25943 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS25943 Washer Blind Rivet 1/8"i D 3/8"od 18 8 S/s