RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS22323 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS22323 Flat Washer 4.5mm ID 13.5mm OD OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS22323 |
| Manufacturer Part # | WS22323 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS22323 Washers *ct Flat 4.5mm ( Id) X13.5mm (od)