RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS22294 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS22294 0.25 Inch Flat Washer M4 Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS22294 |
| Manufacturer Part # | WS22294 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS22294 Washers *ct M4 Flat Wash Er18 8 Din#125a
