RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells WS-Z16603 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells WS-Z16603 2.85 Inch Thermostat Knob with Ergonomic Grip
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-Z16603 |
| Manufacturer Part # | WS-Z16603 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-Z16603 Thermotat Knob
