RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-8920 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield WS-8920 3.1 Inch Cap Brew Thru Orange Food-Safe Plastic
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | WS-8920 |
| Manufacturer Part # | WS-8920 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield WS-8920 Cap Brew Thru / Orange
