RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-8601-14A coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield WS-8601-14A 13 Inch Glass Sight Tube with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | WS-8601-14A |
| Manufacturer Part # | WS-8601-14A |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield WS-8601-14A Sight Tube 13in Glass
