RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield WS-8600-21 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield WS-8600-21 Black Plastic Shield Brace for Bloomfield 8600 8601
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | WS-8600-21 |
| Manufacturer Part # | WS-8600-21 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero WS-8600-21 Tomlinson Gauge Shield Parts, Black Plastic Shield Brace, Bloomfield 8600 8601
