RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-82575 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield WS-82575 0.75 Inch Stainless Steel Seat Cup Faucet Manual Operation
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | WS-82575 |
| Manufacturer Part # | WS-82575 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield WS-82575 Seat Cup Faucet N/s