Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star WS-68817 2 Inch Thermostat Rx Bulb 3/16 Inch 24 Inch Cap
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-68817 |
| Manufacturer Part # | WS-68817 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-68817 Thermostat [ Type - Rx ] [ Temp 200-483 F ], [ Bulb 3/16" X 12" ] [ Cap 24" ], # 22-1331 Wells Thermostat Knob Black [ 2" Dia ], [ Off-450-200 ] [mount .187"] [ Flat Down ], Wells Grill Wg2424g Wg2436g Wg3036g Wg3048g
