- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bloomfield WS-67496 2 Inch Bi-metal Thermostat with Stem for Wells Warmer
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-67496 |
| Manufacturer Part # | WS-67496 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-67496 Bi-metal T Stat W/ Stem, Knob Ap# 221082, [ Type - U-15b ] [ Temp 230 F ], Wells Warmer 6407 6411 6423
