RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket equipment stand accessories and work table accessories.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg WS-65337 equipment stand accessories and work table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-65337 1/2 Inch Drawer Stop Kit Stainless Steel with Washers Nuts
| Fits with Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | WS-65337 |
| Manufacturer Part # | WS-65337 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield WS-65337 Drawer Stop Kit 2 Ea 1/2" X 1/2" X 2-1/2" S/s Bracket With, 2 Holes 4 Ea Zinc Washer .212" Id X .44" Od, 2 Ea S/s 3/16" Lock Washers 2 Ea S/s Bushings 2 Ea S/s, 10-24 Nuts., Wells Warmer Rw Wv-2hg Wv-2hsg Wvg-136
