FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-63740 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-63740 12 Inch Width Stainless Steel Pan Assembly 27 Inch Long
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-63740 |
| Manufacturer Part # | WS-63740 |
| Height | 8.2" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 28.67" |
| Weight | 8.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-63740 Pan Assy 12x27 Ss276td
