FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-62927 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-62927 OEM Electric Head Assembly for Bakery Refrigeration
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-62927 |
| Manufacturer Part # | WS-62927 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 22" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-62927 Head Assy F88 6 240v Sts