RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg steam tables and food wells.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-62604 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-62604 Stainless Steel Pan with Drain 12-1/4 to 20-1/4 Inch
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-62604 |
| Manufacturer Part # | WS-62604 |
| Height | 12" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-62604 Stainless Steel Pan W/drain., Fits 12-1/4" X 20-1/4" Hole 13-3/4" X 21-13/16" Od Flange, 1/2" Fpt Drain Hole 2 Botton Weld Studs., Wells Food Warmer Bmw-206rt Bmw-206rtd Bmw-206st, Bmw-206std Bmw-206ulrt Bmw-206ulrtd Bmw-206ulst, Bmw-206ulstd Ss-206et Ss-206etd Ss-206td Ss206etd
