Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield WS-58921 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-58921 2-1/2 Inch Thermostat Knob for Star Wells Warmers
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-58921 |
| Manufacturer Part # | WS-58921 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-58921 Thermostat Knob, 2-1/2" Dia Off Lo 2-8 Hi Preheat 3/16" D-stem Flat Up, Star Wells Warmer Bmw-206rt Bmw-206rtd Bmw-206st, Bmw-206std Bmw-206ulrt Bmw-206ulrtd Bmw-206ulst, Bmw-206ulstd Ss-10t Ss-10td Ss-10ult Ss-10ultd, Ss-206et Ss-206etd Ss-206t Ss-206td Ss-206ult, Ss-206ultd Ss-276ult Ss-276ultd Ss-4ult, Ss-4ultd Ss-8t Ss-8td Ss-8ult Ss-8ultd
