RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-52841 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-52841 1.8 Inch Right Hand Pivot Bracket Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-52841 |
| Manufacturer Part # | WS-52841 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-52841 Pivot Bracket (rh)
