- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star WS-51816 19 3/4 Inch Drawer Slide Stainless Steel Pack of 2
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-51816 |
| Manufacturer Part # | WS-51816 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-51816 Material Stainless Steel, Length 19 3/4", 502 Mm, Type Drawer Slide, Sold In Quantities Of Pack Of 2
