Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg WS-506275 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star WS-506275 6 Inch stainless steel electric warmer element
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-506275 |
| Manufacturer Part # | WS-506275 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-506275 Warmer Element 230v/450w
