Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating WS-50378 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating WS-50378 1/2 Inch Signal Light 250v Amber Chrome Bezel
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | WS-50378 |
| Manufacturer Part # | WS-50378 |
| Height | 11" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg WS-50378 Signal Light 250v [ Fits Hole 1/2" ] [10" Leads ], [color Amber] [ Type Hat Flat ][ Bezel Chrome], [ Fastener Lock Tabs] Flat On Side, C. Creaters Pop Corn Machine, Cecilware Fryer El Elt, Cleveland Skillet Sel-t Sem-t Sgl-t Sgm-t, Ember-glo Steamer Series Fs., Keating Griddle, Market Forge Steamer, Nieco Broiler Series 100 200 300 500 600 800 900., Seco Warmer Secotainer/thermotainer Units, Wells Broiler B40 B44 B50 B446 B506., Waffle Baker L11 L12 L22 Ld Ls Wb1 Wb2., Warmer H006 (mc) Hd10 Hd106 Hw10 Hw106d Smp Ss-8, Ss-10 Ss-206 Sw10 Tmp Tmp3.
