RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS-25092 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS-25092 2.05 Inch Conical Washer Stainless Steel with Steam Generation
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS-25092 |
| Manufacturer Part # | WS-25092 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS-25092 Washer *ct Conical 2.126 " Sssteam Gen Ml Combi