RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WS-22195 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WS-22195 0.4 Inch Stainless Steel Washer with Safety Design
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WS-22195 |
| Manufacturer Part # | WS-22195 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WS-22195 Washers *ct Safety Steel
