Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart WS-20314 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart WS-20314 4 Inch Leg Adjustable 4 to 5.5 Inch Metal Satin Finish
| Fits with Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | WS-20314 |
| Manufacturer Part # | WS-20314 |
| Height | 4" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield WS-20314 4" Leg [ Stud 3/8-16 ] [ Satin ] [material Metal], [ Type Foot Hex ] Adj 4" To 5.5" [ General Use ], Wells Warmer, Grill, Hot Plate, Wolf Broiler Scb, Grill/hot Plate Hg Stg Stg-sap
