Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-024-06 Washer 0.75 Inch Width Stainless Steel Durability Reliable Cleaning
Item:
#1492289
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-024-06 |
| Manufacturer Part # | WS-024-06 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-024-06 Washer 0.75 Inch Width Stainless Steel Durability Reliable Cleaning
$7.05
Unit price
/
Unavailable
