Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-017-02 3.65 Inch OEM Washer with Corrosion-Resistant Design
Item:
#1492259
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-017-02 |
| Manufacturer Part # | WS-017-02 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-017-02 3.65 Inch OEM Washer with Corrosion-Resistant Design
$3.78
Unit price
/
Unavailable