Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-017-01 Washer 1.35 Inch Width Stainless Steel Reliable Cleaning
Item:
#1492143
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-017-01 |
| Manufacturer Part # | WS-017-01 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-017-01 Washer 1.35 Inch Width Stainless Steel Reliable Cleaning
$0.30
Unit price
/
Unavailable
