Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-012-47 1.15 Inch Washer Corrosion Resistant OEM Component
Item:
#1492140
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-012-47 |
| Manufacturer Part # | WS-012-47 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-012-47 1.15 Inch Washer Corrosion Resistant OEM Component
$0.72
Unit price
/
Unavailable
