RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart WS-012-46 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart WS-012-46 1.15 Inch Washer OEM Component for Foodservice
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-012-46 |
| Manufacturer Part # | WS-012-46 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WS-012-46 Washer
