Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-004-18 0.4 Inch Washer OEM Part Corrosion Resistant with Durability
Item:
#1492126
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-004-18 |
| Manufacturer Part # | WS-004-18 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-004-18 0.4 Inch Washer OEM Part Corrosion Resistant with Durability
$5.59
Unit price
/
Unavailable
