Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-003-20 Washer 1.25 Inch Corrosion-resistant Stainless Steel OEM Component
Item:
#1492233
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-003-20 |
| Manufacturer Part # | WS-003-20 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-003-20 Washer 1.25 Inch Corrosion-resistant Stainless Steel OEM Component